Inżynier Oprogramowania Systemów Wbudowanych

Klient Banku Danych o Inżynierach, uznany na rynku polskim i zagranicznym integrator rozwiązań telekomunikacyjnych i teleinformatycznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub nauki ścisłe
  • Bardzo dobra znajomość języka C
  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania do procesorów i mikrokontrolerów, w tym ARM i PowerPC
  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania typu embedded oraz wykorzystaniem systemów operacyjnych typu RTOS
  • Mile widziane doświadczenie z zakresu inżynierii oprogramowania
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość protokołów komunikacyjnych TCP/ IP, znajomość języka C++ oraz języków skryptowych
  • Umiejętność pracy w zespole jak i na samodzielnym stanowisku
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu projektów
  • Samodzielność, zaangażowanie oraz nastawienie na współpracę zespołową

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie oprogramowania typu embedded na potrzeby projektów konstrukcyjnych wdrażanych
  • Proponowanie i opracowywanie implementacji oprogramowania
  • Udział w tworzeniu architektury oprogramowania
  • Testowanie inżynierskie wytworzonego oprogramowania- wsparcie działu zapewnienia jakości w zakresie automatyzacji testowania
  • Definiowanie funkcjonalności produktów na potrzeby analizy wykonalności

Firma oferuje:

  • Praca w dużej, rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju kompetencji oraz udział w tworzeniu innowacyjnych projektów
  • Atrakcyjny pakiet socjalny ( opieka medyczna, karta MultiSport, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, uczestnictwo w imprezach organizowanych przez Pracodawcę)

Miejsce podjęcia pracy

Trójmiasto

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna