Inżynier Sprzedaży SSC (sensoryka, komponenty bezpieczeństwa maszyn, systemy wizyjne)

Omron to japoński producent automatyki przemysłowej dedykowanej do automatyzacji maszyn produkcyjnych. Polski oddział japońskiego producenta od 1997 roku z powodzeniem zdobywa udziały w polskim rynku automatyki. Omron Electronics sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą produktów firmy matki oraz niezbędnym wsparciem technicznym do oferowanych produktów.
Skadrowany zespół Omron Electronics sp. z o.o. składa się głównie z inżynierów automatyków, elektryków, mechatroników i robotyków.
Inżynierów Sprzedaży wspierają doświadczeni Inżynierowie Aplikacyjni (wdrożeniowcy)

Wymagania:

  • poszukiwany kolega do zespołu sprzedażowego, który podejmie się sprzedaży produktów Omron
  • doświadczenie w sprzedaży, samodzielność w planowaniu i działaniu
  • minimum 2 lata pracy na stanowisku Inżynier Sprzedaży (lub podobnym)
  • znajomość Producentów Maszyn, Integratorów Systemów, przemysłu motoryzacyjnego i spożywczego
  • miejsce zamieszkania gdzieś w trójkącie: Bielsko Biała - Częstochowa - Opole
  • ma samodyscyplinę i jest zorganizowany do pracy z domu (home office)

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż produktów Omron Electronics z grupy: sensoryka, komponenty bezpieczeństwa maszyn, systemy wizyjne
  • zwiększanie sprzedaży zgodnie z kwartalnym planem sprzedaży

Firma oferuje:

  • umowę o pracę na czas nieograniczony
  • możliwość migracji zawodowej w ramach 2 dywizji sprzedażowych SSC (sensoryka, komponenty bezpieczeństwa maszyn, systemy wizyjne) oraz IA (napędy i sterowania)
  • szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • prywatną Opiekę Medyczną pracownika i najbliższej rodziny
  • pracę w młodym zespole

Miejsce podjęcia pracy

Śląsk - trójkąt: Bielsko Biała - Częstochowa - Opole

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy