Konstruktor Mechanik 2D, 3D

Klient Banku Danych o Inżynierach. Międzynarodowy producent komponentów do sprzętu AGD

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe z tytułem inżyniera z zakresu mechatroniki, mechaniki, fizyki stosowanej
  • kilkuletnie doświadczenie praktyczne w konstruowaniu komponentów dla branży automotive lub AGD (dział R&D)
  • doświadczenie w konstruowaniu 3D CAD (SolidWorks)
  • dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • znajomość przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • zdolności analityczne
  • umiejętność i gotowość do pracy w międzynarodowym środowisku
  • zorientowanie na cel
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • rozwój komponentów mechanicznych w AGD
  • odpowiedzialność za konstruowanie części i gotowych wyrobów ze szczególnym uwzględnieniem procesów technologicznych przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • selekcja i definiowanie tworzyw sztucznych oraz zapewnienie trwałej konstrukcji
  • wykonywanie analiz porównawczych oraz technicznych analiz produktów
  • ocena wad i zalet różnych wariantów
  • rozwój konstrukcji produktów z uwzględnieniem wymagań klienta
  • projektowanie z uwzględnieniem kosztów
  • realizacja konstrukcji 2D, 3D
  • udział w D-FMEA oraz S-FMEA, a także określanie ryzyka
  • analiza tolerancji oraz określenie CTQ (wartości krytycznych dla jakości produktu)
  • współpraca z działami: jakości, inżynieringu, sprzedaży zakładu i R&D koncernu

Firma oferuje:

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającym się zakładzie
  • możliwość rozwoju zawodowego w grupie przedsiębiorstw o międzynarodowym zasięgu

Miejsce podjęcia pracy

Miejsce pracy: Tychy

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne