Specjalista ds. Współpracy z Klientem

Faurecia jest 6 na świecie producentem wyposażenia samochodowego, zajmującym się czterema dziedzinami: fotele samochodowe, technologie kontroli emisji spalin, wnętrza samochodowe oraz zewnętrzne moduły samochodowe. Na 31.12.2013 r. Faurecia zatrudniała 97500 pracowników w 34 krajach, w 320 zakładach produkcyjnych oraz 30 ośrodkach R&D. W Polsce działa obecnie 9 zakładów produkcyjnych i 1 centrum R&D.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane mechaniczne
  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w branży automotive
  • bardzo dobra znajomość j.angielskiego
  • znajomość standardów jakościowych dla przemysłu motoryzacyjnego (w tym APQP, PPAP, MSA, FMEA, SPC)
  • dobra znajomość podstawowych narzędzi IT (MS Office)
  • komunikatywność, łatwy kontakt z ludźmi, umiejętność pracy w grupie

Zakres obowiązków:

  • współpraca z klientem w zakresie bieżącej produkcji
  • rozpoznanie, komunikowanie i okresowy przegląd wymagań klienta
  • koordynacja działań związanych ze zbieraniem danych niezbędnych do przedstawienia PPAP do klienta dla projektów
  • rozpatrywanie uwag i reklamacji od klientów
  • monitorowanie trybu i czasu rozpatrywania reklamacji i reagowania na uwagi klienta
  • raportowanie danych od i do klienta
  • inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych

Firma oferuje:

  • motywacyjny system wynagrodzenia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w międzynarodowym środowisku w firmie z branży motoryzacyjnej
  • bogatą ofertę szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

Miejsce podjęcia pracy

Wałbrzych

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne