Lider Projektów Konstrukcyjnych

Klient Banku Danych o Inżynierach - międzynarodowy producent maszyn transportowych i przenośnikowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: Mechanika i Budowa Maszyn)
  • minimum 7 lat doświadczenia w pracy na stanowisku konstruktora w międzynarodowej organizacji
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów R&D
  • znajomość programu do projektowania w 3D
  • znajomość programu do obliczeń wytrzymałościowych MES
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Zakres obowiązków:

  • realizacja projektów zgodnie z założeniami oraz w wyznaczonym terminie
  • projektowanie i rozwój komponentów mechanicznych/hydraulicznych nowych produktów
  • prowadzenie badań i testów prototypów oraz nadzorowanie wykonawstwa
  • wsparcie techniczne dla produkcji, zakupów, dostawców w zakresie wymagań projektowych produktu
  • odpowiedzialność za wdrażanie zamówień inżynieryjnych
  • odpowiedzialność za wdrażanie zmian inżynieryjnych w zakładzie montażowym

Firma oferuje:

  • pracę w rozwijającym się centrum R&D
  • możliwość realizacji ciekawych projektów
  • pakiet socjalny

Miejsce podjęcia pracy

Stargard Szczeciński

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne