Administrator systemów IT

Klient Banku Danych o Inżynierach. Międzynarodowy koncern produkcyjny.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe: informatyka lub pokrewne
  • Doświadczenie w administracji systemem Windows 2008 - 2012
  • Znajomość zagadnień sieci LAN/WAN.
  • Wiedza z zakresu baz Danych (MS SQL).
  • Znajomość kwestii bezpieczeństwa systemów i aplikacji.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Silna motywacja do pracy
  • Umiejętność współpracy
  • Rozpatrzymy także kandydatury absolwentów

Zakres obowiązków:

  • Administracja siecią LAN/WAN
  • Administrowanie systemem Windows Server 2008 - 2012
  • Monitorowanie wydajności i błędów
  • Zarządzanie sprzętem informatycznym
  • Wsparcie użytkowników (IT Helpdesk)
  • Tworzenie i wdrażanie procedur IT

Firma oferuje:

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającym się zakładzie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym przedsiębiorstwie.

Miejsce podjęcia pracy

Tychy

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna