Kierownik Kontroli Jakości

Agrofreeze S.A., znana na rynku od 25 lat, wchodząca w skład międzynarodowej grupy Orskov Foods, jest nowoczesną, stabilną finansowo, dynamicznie rozwijającą się firmą, która swoje produkty sprzedaje głównie na rynku skandynawskim i brytyjskim.

Wymagania:

  • minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe w dziale technologii, kontroli jakości lub produkcji, w przemyśle spożywczym (preferowane przetwórstwo owoców/warzyw)
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników
  • wykształcenie wyższe o profilu technicznym (preferowane technologia żywności, inżynieria produkcji, rolnictwo)
  • zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • dobra i komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • obsługa komputera, dobra znajomość pakietu MS Office
  • czynne prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za jakość produkowanych wyrobów
  • nadzór nad wdrożonym systemem jakości
  • koordynowanie pracy 20 osobowego zespołu
  • tworzenie i aktualizacja procedur systemu jakości w spółce
  • dyspozycyjność
  • gotowość do podróży służbowych krajowych i zagranicznych

Firma oferuje:

  • umowę o pracę na czas nieokreślony
  • zakwaterowanie
  • pracę w nowoczesnej i rozwijającej się firmie
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach i sympozjach
  • podstawowe narzędzia pracy - laptop, telefon komórkowy
  • pomoc w relokacji

Miejsce podjęcia pracy

Czaplinek

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne