Programista/Software Engineer

ZF TRW jest światowym liderem w dziedzinie produkcji samochodowych systemów bezpieczeństwa i częścią niemieckiej korporacji ZF, zatrudniającej około 134 000 pracowników w ponad 230 lokalizacjach na całym świecie. W 2015 roku firma TRW Automotive została połączona z globalnym dostawcą branży motoryzacyjnej ZF Friedrichshafen AG. ZF TRW stanowi teraz oddział spółki głównej, z siedzibą w Livonii, Michigan. Pod koniec 2004 roku rozpoczęło swoją działalność Centrum Inżynieryjne, gdzie obecnie zatrudnionych jest ponad 350 inżynierów. Zadaniem Centrum Inżynieryjnego jest przygotowanie i wdrażanie nowych rozwiązań w zakresie samochodowych systemów bezpieczeństwa tj. elektroniki samochodowej, układów kierowniczych i hamulcowych, inteligentnych systemów wspomagania kierowcy, modułów poduszek powietrznych, pasów bezpieczeństwa. Centrum ściśle współpracuje z innymi ośrodkami inżynieryjnymi na całym świecie, prowadząc wspólne projekty.

Wymagania:

  • znajomość programowania w języku: C,C++,C#
  • studia wyższe o kierunku inżynieria oprogramowania, elektronika, informatyka lub pokrewne
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • podstawowa wiedza z zakresu obwodów elektronicznych
  • znajomość UML

Zakres obowiązków:

  • rozwój oprogramowania na mikroprocesory (16/32 bitowe, dwurdzeniowe, procesory sygnałowe)
  • tworzenie specyfikacji do modułów oprogramowania wbudowanego
  • definiowanie oraz analiza architektury oprogramowania
  • praca z narzędziami wspomagającymi rozwój systemów wbudowanych (np. systemy zarządzania zmianą, systemy wersjonowania, sprzęt laboratoryjny)
  • analiza specyfikacji technicznych (np. wymagania klienta, wymagania systemowe, specyfikacje elementów elektronicznych, normy, standardy, itp.)

Firma oferuje:

  • doskonałą atmosferę i środowisko pracy
  • możliwość poznania i pracy z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dodatek relokacyjny
  • pakiet socjalny
  • system Zniżek na wybrane towary i usługi
  • elastyczne godziny pracy
  • pracę w międzynarodowym środowisku

Miejsce podjęcia pracy

Częstochowa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna