Inżynier Sprzedaży

Pracodawca:

Dopak Sp. z o.o.

Firma Dopak działa na rynku polskim od ponad 20 lat. Specjalizujemy się w sprzedaży i serwisowaniu maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych renomowanych marek: KraussMaffei, Wittmann, Neue Herbold, BBM. Dostarczamy również informatyczne systemy do planowania i monitoringu produkcji przemysłowej klasy MES.

Wymagania:

  • ukończone wyższe studia techniczne
  • doświadczenie w sprzedaży
  • inżynier z pasją sprzedawcy
  • język angielski dobry w mowie i piśmie
  • gotowość do częstych podróży służbowych w kraju
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż maszyn do recyklingu
  • sprzedaż oprogramowania do planowania i monitoringu produkcji przemysłowej
  • doradztwo techniczne
  • kreowanie oraz rozwój długofalowej współpracy z Klientami
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Firma oferuje:

  • pracę w przyjaznym zespole
  • zatrudnienie na pełny etat
  • pensję + prowizję od sprzedaży
  • samochód służbowy, laptop i telefon
  • możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń produktowych

Miejsce podjęcia pracy

Częstochowa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę, samozatrudnienie

Wyjazdy

częste wyjazdy