Inżynier Serwisu (maszyny pakujące)

Przedstawicielstwo handlowo-serwisowe producentów maszyn pakujących, produkcyjnych i procesowych w branżach farmaceutycznej, FMCG i chemii gospodarczej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowana mechatronika, elektrotechnika lub automatyka)
  • znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w środowisku międzynarodowym, język niemiecki będzie dodatkowym atutem
  • mile widziana znajomość maszyn tabletkujących
  • mile widziana znajomość procesów farmaceutycznych
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • komunikatywność
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za uruchomienie, rozruch, obsługę i serwisowanie maszyn pakujących, produkcyjnych i procesowych
  • zapewnienie satysfakcji klientów poprzez identyfikowanie, analizowanie, diagnozowanie i naprawę urządzeń
  • wykonywanie modernizacji urządzeń w celu ich ciągłego usprawniania

  • firma oferuje narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków na stanowisko Inżyniera Serwisu: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
  • firma zapewnia specjalistyczne szkolenia

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy