Inżynier ds. Sprzedaży Podzespołów Elektronicznych

Pracodawca:

Gamma Sp. z o.o. (www.gamma.pl)

Opis pracodawcy:

Dystrybutor podzespołów elektronicznych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (elektronika, elektrotechnika, i.t.p.)
  • znajomość rynku LED, LCD i TFT
  • znajomość architektur mikrokontrolerów AVR, PIC, 51, ARM, MIPS, i.t.p.
  • znajomość j. angielskiego
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność
  • gotowość do wyjazdów na terenie kraju i za granicę

Zakres obowiązków:

  • dystrybucja podzespołów elektronicznych
  • wsparcie techniczne projektów
  • budowanie długofalowych relacji z klientami B2B
  • obsługa stałych klientów firmy

Firma oferuje:

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w profesjonalnym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dużą samodzielność działania
  • szkolenia (również zagraniczne)
  • dostęp do najnowszych technologii światowych producentów elektroniki

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna