Inżynier Serwisu

Pracodawca:

Comtegra S.A.

Comtegra jest integratorem systemów informatycznych oferującym rozwiązania z zakresu konsolidacji i wirtualizacji serwerów, stacji roboczych oraz pamięci masowych. W portfolio firmy są również systemy zapewniające ciągłość działania i automatyzację pracy, odtwarzanie danych po katastrofie (Disaster Recovery), a także model zarządzania środowiskiem IT - Cloud Computing. Firma dostarcza też rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa IT.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, kierunki techniczne
  • zamiłowanie do informatyki
  • prawo jazdy kat. B
  • otwarty umysł, łatwość uczenia się
  • komunikatywność oraz zdolność do wymiany doświadczeń
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • znajomość zagadnień storag'owych będzie dodatkowym atutem
  • dobra znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków:

  • instalacja i serwis urządzeń u klientów firmy
  • diagnostyka sprzętu i oprogramowania oraz wysyłanie urządzeń do naprawy
  • współpraca i kontakt z klientami oraz dostawcami w zakresie wsparcia technicznego
  • logistyczna obsługa dostaw

  • pracę w pełnym wymiarze godzin lub możliwość dostosowania godzin pracy do zajęć na uczelni
  • możliwość pracy z najnowszymi technologiami IT dostępnymi na rynku (własne laboratorium)
  • udział w innowacyjnych projektach
  • ciągłą możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • dofinansowanie lekcji z j. angielskiego, a po okresie próbnym również karty Multisport i pakietu medycznego

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

Wymiar zatrudnienia

pełny etat, część etatu

Rodzaj umowy

umowa o pracę, samozatrudnienie, zlecenie / umowa o dzieło

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne