Inżynier ds. Sprzedaży OEM (kierunki mechaniczne)

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach.

Duża międzynarodowa organizacja produkcyjna, handlowa i serwisowa.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki mechaniczne)
  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale sprzedaży w branży technicznej
  • wiedza z zakresu technik sprzedaży w branży przemysłowej
  • znajomość rynku przemysłowego
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży służbowych

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie efektywnej współpracy na linii firma - klient OEM
  • prowadzenie i koordynacja działań podejmowanych w firmie przez różne działy (techniczny, obsługi klienta, rozwoju)
  • reprezentowanie pracodawcy jako firmy inżynierii wiedzy dostarczającej wartościowe rozwiązania technologiczne
  • odpowiedzialność za wzrost rentowności, politykę cenową i minimalizację kosztów, przyczynianie się do osiągania celów
  • prowadzenie negocjacji lokalnych umów i programów, sporządzanie ofert handlowych
  • podejmowanie działań nakierowanych na utrzymanie wysokiej jakości portfela zamówień i zapewnienia terminowych płatności

Firma oferuje:

  • duże możliwości rozwoju
  • liczne szkolenia
  • pakiet socjalny i niezbędne narzędzia pracy

Miejsce podjęcia pracy

Katowice

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy