Mistrz (Wydział Inwestycji i Serwisu Technicznego)

Pracodawca:

Instytut Biotechnologii Surowic i Szczepionek BIOMED S.A.

Instytut Biotechnologii Surowic i Szczepionek BIOMED Spółka Akcyjna Ekspert w dziedzinie szczepionek i probiotyków.
Cechują nas rozwiązania oparte na wiedzy i nowatorskie pomysły, których wynikiem są innowacyjne, oryginalne, opatentowane produkty, sprzedawane w ponad dwudziestu krajach.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, preferowane techniczne
  • mile widziane uprawnienia SEP dla I i II Grupy urządzeń (eksploatacja)
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, preferowane w przemyśle farmaceutycznym
  • znajomość wymagań GMP
  • doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznej (instrukcje, karty przeglądu, karty czyszczenia itp.), dokumentacja GMP
  • komunikatywność i skrupulatność w wykonywanej pracy
  • biegła obsługa komputera: pakiet MS Office
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu
  • umiejętność delegowania zadań i egzekwowania ich realizacji
  • nastawienie na osiąganie celów
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie pracą zespołu pracowników utrzymania ruchu, współpraca z działem produkcji oraz jakości
  • odpowiedzialność za utrzymanie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • odpowiedzialność za utrzymanie ciągłości pracy instalacji HVAC, sanitarnych i technologicznych
  • planowanie i monitorowanie realizacji prewencji maszyn
  • odpowiedzialność za powierzoną infrastrukturę (urządzenia, instalacje, linie technologiczne itp.)
  • zarządzanie częściami zamiennymi i optymalizacja tego procesu
  • utrzymywanie kontaktów z serwisami zewnętrznymi i producentami maszyn
  • prowadzenie dokumentacji pracy zgodnie z przepisami państwowymi oraz wewnętrznymi IBSS BIOMED S.A.
  • aktualizacja dokumentacji - schematy, opisy, instrukcje

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • ambitne i odpowiedzialne zadania do realizacji
  • możliwość szkolenia i rozwoju

Miejsce podjęcia pracy

Kraków

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna