Starszy Projektant Instalacji Elektrycznych

Pracodawca:

Jacobs

Jesteśmy międzynarodową firmą inżynierską świadczącą usługi w zakresie doradztwa technicznego, projektowania i zarządzania projektami inwestycyjnymi.
W ramach globalnego centrum projektowego z oddziałami w Krakowie i Warszawie zatrudniamy specjalistów w obszarach:

  • Advanced Facilities
  • Water&Environment
  • Transportation
  • Energy&Power
  • Cities&Places
  • Digital
W związku z rozwojem działu elektrycznego poszukujemy inżynierów na wszystkich poziomach rozwoju zawodowego. Oferujemy pracę przy ciekawych projektach instalacji elektrycznych w jednym z obszarów:

Projekty z zakresu elektromobilności (fabryki baterii dla wiodących producentów samochodów elektrycznych)
Prestiżowe i unikatowe w skali swiata projekty na rynkach Bliskiego Wschodu tj. Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Arabii Saudyjskiej
Projekty fabryk półprzewodników
Projekty obiektów wodnych (oczyszczalnie ścieków, przepompownie, stacje uzdatniania wody)
Linie kablowe i stacje elektroenergetyczne średniego i wysokiego napięcia
Zabezpieczenia i analizy systemów elektroenergetycznych
Dzięki współpracy w międzynarodowych zespołach i zróżnicowanym perspektywom zyskujemy doświadczenie, które stanowi o naszej wspólnej sile.

W Jacobs każdy dzień jest okazją do czynienia świata lepszym - zaprojektuj z nami swoją ściężkę kariery!

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie elektrotechniki, energetyki lub pokrewne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Uprawnienia budowlane w zakresie projektowania instalacji elektrycznych
  • Znajomość obowiązujących norm i przepisów
  • Doświadczenie oraz praktyczna umiejętność wykorzystywania programów takich jak AutoCAD, Dialux oraz oprogramowania do obliczeń elektrycznych.
  • Znajomość narzędzi BIM w w szczególności programów Revit, Navisworks będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność pracy w zespole, samodzielność oraz dobra organizacja czasu pracy
  • Otwartość na podróże służbowe
  • Chęć dzielenia się wiedzą i doświadczeniem z mniej doświadczonymi pracownikami
  • Znajomość międzynarodowych standardów i norm projektowania będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:

  • Aktywny udział w procesie projektowym jako samodzielny specjalista lub/i lider zespołu
  • Współpraca z inżynierami w Polsce i za granicą
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej, rysunków, opisów, zestawień materiałów
  • Udział w opracowywaniu modelu 3D instalacji elektrycznych w środowisku BIM
  • Sprawdzanie i weryfikacja projektu w zakresie spełnienia norm oraz wymagań i specyfikacji klienta
  • Koordynacja z innymi branżami
  • Opracowywanie raportów obliczeniowych dla oświetlenia oraz instalacji elektrycznych w dedykowanym oprogramowaniu (Dialux, SKM, EasyPower, Etap, Amtech)

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Możliwość pracy w biurze lub w modelu hybrydowym
  • Elastyczne godziny pracy ( rozpoczynamy między 7:30-9:30)
  • "Krótkie piątki" (poniedziałek - czwartek 8.5h, piątek 6h)
  • Pracę w doświadczonym zespole projektowym, przy międzynarodowych/długoterminowych projektach w firmie obecnej we wszystkich obszarach infrastruktury
  • Współpracę z inżynierami z zagranicznych biur Jacobs
  • Możliwość uczestnictwa w inicjatywach związanych z innowacją i jej praktyczne wykorzystanie w automatyzacji i optymalizacji projektowania z użyciem różnych technologii, narzędzi oraz języków programowania
  • Członkostwo w sieciach społecznościowych Jacobs ( Women’s network, One World, PRISM, Careers Network, Collectively i innych) oraz udział w inicjatywach związanych z ich działalnością
  • Pakiet benefitów (pakiet medyczny LuxMed, dodatkowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty Multisport, system kafeteryjny My Benefit, opieka psychologiczna)
  • Możliwość udziału w lekcjach j. angielskiego/polskiego/niemieckiego
  • Coroczny zwrot kosztów członkostwa w izbie inżynierów

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa lub Kraków

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna