Kierownik Magazynu

Klient Banku Danych o Inżynierach. Firma będąca jednym z największych dostawców architektonicznych systemów profili aluminiowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub/i ekonomiczne
  • znajomość gospodarki magazynowej
  • umiejętność zarządzania podległym zespołem pracowników magazynowych (ok. 60 osób)
  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym w magazynie (ok. 3 lat)
  • biegła znajomość komputera
  • znajomość systemów do zarządzania magazynem
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe oraz suwnicę
  • umiejętności interpersonalne i organizatorskie

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie podległym zespołem magazynu (ok 60 osób, pracujący na 3 zmiany)
  • modernizacja magazynu
  • planowanie, wdrażanie i koordynowanie procesów związanych z gospodarką magazynową
  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej gospodarki magazynowej
  • nadzór nad rzetelnością i poprawnością stanów magazynowych

Firma oferuje:

  • praca stacjonarna
  • specjalistyczne szkolenia
  • premie

Miejsce podjęcia pracy

śląskie

pełny etat