Inżynier Elektrotechniki

Agencja Pracy Brinkhof Sp.z.o.o www.agencjapracybrinkhof.pl jest częścią międzynarodowego koncernu Brinkhof Group, powstałego w Holandii, obecnie wchodzącego na rynek polski. Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy, posiadającą wszelkie niezbędne certyfikaty, wpisaną do Polskiego Rejestru Agencji Zatrudnienia (nr wpisu: WUP-PP-7420-27/KK/2007 3538). Do pracy na terenie Holandii w renomowanych firmach poszukujemy inżynierów elektrotechniki, budowy maszyn, konstruktorów, managerów, projektantów, kosztorysantów.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego
  • znajomość AutoCAD, PLC, P&ID`s
  • mile widziana znajomość norm PED, ASME, AD, NEN3650, NEN-EN 13480 i API-610

Zakres obowiązków:

  • w zależności od umiejętności:
  • projektowanie, praca w zespole projektowym, programowanie maszyn, etc

Firma oferuje:

  • zapewniamy fachową rekrutację na terenie Polski
  • oferujemy zakwaterowanie
  • pomagamy odzyskać podatek od dochodu
  • zapewniamy ubezpieczenie zdrowotne i NW
  • oferujemy pracę stałą, jak również pracę tymczasową z możliwością przedłużania umowy

Miejsce podjęcia pracy

zagranica

pełny etat