Kontroler Jakości

International Investments Group www.investmentsgroup.net jest firmą konsultingową z siedzibą w Warszawie oraz Mediolanie zajmującą się wprowadzaniem firm, głównie włoskich, na rynek Europy Wschodniej. Dla naszego klienta działającego w branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko: Kontroler Jakości

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie w dziale jakości
  • dobre zrozumienie techniczne
  • wiedza o nowoczesnych systemach i technikach kontroli jakości
  • wiedza o przemyśle motoryzacyjnym i związanych z nim systemach kontroli jakości
  • doświadczenie w dziedzinie nowoczesnych systemów technologicznych
  • dobre zrozumienie potrzeb firmy produkcyjnej
  • świadomość kosztów
  • umiejętność planowania i analizy
  • zdolność organizacyjny
  • znajomość j. angielskiego

Zakres obowiązków:

  • ciągła analiza i ocena wszystkich etapów procesu produkcyjnego, począwszy od maszyn skończywszy na wysyłce produktu do klienta (audyty produktów)
  • wprowadzanie P.P.A.P i A.P.Q.P. dla wszystkich nowych projektów tam gdzie to potrzebne
  • monitorowanie jakości i wsparcie przygotowania produkcji oraz wprowadzanie wszelkich potrzebnych i odpowiednich zmian w celu przywrócenia lub utrzymania odpowiednich standardów
  • wsparcie w podejmowaniu decyzji
  • monitorowanie wprowadzania i utrzymania jakości informacji i danych w centralnym systemie jakościowym I.T
  • umiejętność przewodzenia w dwuosobowym zespole (rekrutacja, szkolenia, ocena)

  • wynagrodzenie będzie adekwatne do kwalifikacji najlepszego kandydata/tki
  • respektujemy równe szanse zarówno kandydatów i kandydatek podczas rekrutacji

Miejsce podjęcia pracy

Radomsko

pełny etat