Młodszy Inżynier Serwisu

Pracodawca:

Regenersis (Warsaw) Sp. z o.o.

Opis pracodawcy:

CTDI POLAND TO:
- Największy w Europie oddział globalnej firmy CTDI - 800 osób w Polsce, 14 000 Pracowników na świecie, 93 lokalizacje w 27 krajach na wszystkich kontynentach.
- Firma o rozwiniętych kompetencjach technicznych - uprawnienia do napraw na najwyższym poziomie akredytacji (z naprawami płyt głównych włącznie).
- Twórca innowacyjnych rozwiązań technologicznych z własnym działem R&D.
- Największy w Polsce autoryzowany serwis zaawansowanych technologicznie urządzeń elektronicznych, obecny na rynku od 2000 roku.
- Partner biznesowy znanych światowych Producentów, takich jak Samsung, HTC, Microsoft, Motorola, Nokia, Lenovo, Huawei, Sony.

2019 ROK BĘDZIE DLA NAS PRZEŁOMOWY!
- Przeprowadzka do nowej siedziby - nowoczesne centrum serwisowe, 15 000 m2 powierzchni.
- Wprowadzenie na polski rynek nowych usług, oferowanych przez CTDI na świecie - m.in. naprawy urządzeń sieciowych dla operatorów
- Wdrożenie nowych, dużych kontraktów - m.in. największego nowego biznesu w historii firmy.
- Planowane zwiększenie zatrudnienia o ponad 300 osób.
- Nowe możliwości rozwoju w ramach struktur firmy, odbycia szkoleń oraz staży w Centrali USA i oddziałach CTDI w Europie.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (lub studenci ostatnich lat studiów) w dziedzinie elektroniki lub telekomunikacji
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • wiedza na temat systemów radiokomunikacyjnych mile widziana
  • zainteresowania w zakresie napraw sprzętu elektronicznego
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
  • zdolności organizacyjne
  • umiejętność wyszukiwania informacji technicznych
  • zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • silna motywacja do pracy

Zakres obowiązków:

W okresie wdrożenia zapoznasz się:

  • z procesem napraw urządzeń elektronicznych;
  • z dokumentacją serwisową i techniczną;
  • będziesz uczestniczył w tworzeniu instrukcji napraw urządzeń;
  • poznasz proces wprowadzania nowych produktów (proces NPI).

Docelowy zakres obowiązków:
  • aktywny udział w opracowywaniu dokumentów, procedur związanych z wdrażaniem nowych produktów i nadzór nad dostępną dokumentacją serwisową i techniczną
  • świadczenie wsparcia technicznego dla pracowników serwisu dokonujących napraw urządzeń elektronicznych
  • rozwiązywanie problemów technicznych w obszarach operacyjnych
  • przygotowywanie i aktualizacja metodyki napraw najczęściej występujących usterek
  • przygotowywanie i prowadzenie szkoleń technicznych

  • pracę w międzynarodowym środowisku oraz dostęp do nowoczesnych technologii
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy, odbycia szkoleń i staży w Centrali w USA oraz oddziałach CTDI w Europie
  • konkurencyjne wynagrodzenie - 5.000 zł brutto już przy pierwszej umowie o pracę
  • pakiet socjalny - opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, dodatek do wypoczynku, szkolenia i kurs języka angielskiego, bony świąteczne, paczki dla dzieci, spotkania integracyjne

Miejsce podjęcia pracy

Janki

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna