Doradca Techniczny w Zakresie Obróbki Skrawaniem

Pracodawca:

Perschmann Sp. z o.o.

Hoffmann Group jest obecnie jednym z wiodących w Europie dostawców profesjonalnych narzędzi w obszarze B2B. My - firma Perschmann - należymy do grona partnerów Hoffmann Group i prowadzimy naszą działalność w trzech lokalizacjach: w Brunszwiku, Berlinie i Poznaniu, zatrudniając łącznie ok. 360 pracowników. Jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem, które już od ponad 150 lat wyróżnia się rzetelnością, stałym dążeniem do najwyższej jakości i rozwiniętą kulturą zaufania. U nas cały zespół "stawia na firmę".

Obecnie do naszego biura w Katowicach poszukujemy kandydata/-tki na stanowisko Doradcy Technicznego w zakresie obróbki skrawaniem.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne, poparte doświadczeniem zawodowym.
  • Wiedza fachowa z obszaru obróbki skrawaniem.
  • Dobra znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację z centralą firmy w Niemczech i dostawcami oraz udział w międzynarodowych szkoleniach produktowych.
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja własnego czasu pracy.
  • Nastawienie na potrzeby Klienta wewnętrznego i zewnętrznego.
  • Komunikatywność i nastawienie na poszukiwanie rozwiązań.
  • Doświadczenie techniczne i handlowe w kontaktach z Klientem będzie dodatkowym atutem.

Zakres obowiązków:

  • Wspieranie wiedzą techniczną sprzedaży realizowanej przez pracowników firmy.
  • Udzielanie odpowiedzi na zapytania Klientów, związane z danymi technicznymi produktów, przede wszystkim z zakresu obróbki skrawaniem.
  • Współpraca przy przygotowywaniu dokumentacji przetargowej oraz ofert od strony technicznej.
  • Przygotowanie i prowadzenie szkoleń z zakresu obróbki skrawaniem, dla pracowników i klientów firmy.

  • Interesującą, stałą pracę w dynamicznym, ambitnym i sympatycznym zespole międzynarodowej firmy, która posiada ugruntowaną pozycję na rynku.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku.
  • Szeroki pakiet szkoleń dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Miejsce podjęcia pracy

Katowice

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna