Specjalista ds. Wdrożeń (branża meble/design)

Pracodawca:

Klient firmy Premium Trainings Sp. z o.o.

Nasz klient to znana łódzka firma, lider produkcji i aranżacji nowoczesnych biur, który aktualnie rozbudowuje dział wdrożeń i szuka osoby, która dołączy do zespołu wdrożeniowców.

Znasz się na konstruowaniu i wdrażaniu nowych produktów? Pracowałeś z drewnem lub/i metalem? Lubisz pracować zespołowo? Kręci Cię nowoczesny i funkcjonalny design? To świetnie, w takim razie mamy dla Ciebie interesującą propozycję!

Wymagania:

  • wykształcenie: najlepiej techniczne np. budowa maszyn, wydział mechaniczny, budownictwo
  • doświadczenie: minimum 2 lata i będzie ok!
  • wiedza produktowa: drewno i metal bardzo pożądane, fajnie jeśli procowałeś w branży, która charakteryzowała wykorzystaniem wielu różnych materiałów lub w kilku firmach, w których poznałeś różne technologie
  • osobowość: zdecydowanie osoba, która dobrze odnajduje się w pracy zespołowej, umie słuchać, ma otwartą głowę i chęć dzielenia się wiedzą - taki kandydat na pewno będzie się czuł w tej pracy jak ryba w wodzie!
  • dobra znajomość języka angielskiego: ponieważ większość projektów naszego klienta ma charakter globalny

Zakres obowiązków:

  • produkty do wdrożenia: nowoczesny design i wyjątkowa funkcjonalność, które doceniają klienci na całym świecie m.in. w USA, Europie czy Azji
  • ciekawa i różnorodna praca: będziesz odpowiedzialny m.in. za dobór materiałów, współpracę z dostawcami, tworzenie instrukcji montażowych, rekomendowanie zmian, uzgadnianie wymogów techniczno-jakościowych, poszukiwanie innowacji możliwych do wdrożenia, ocenę jakościową
  • inspirujący ludzie: na tym stanowisku będziesz ściśle współpracować z projektantami, product managerami, działem produkcji, marketingu, a nawet sprzedaży!

Firma oferuje:

  • umowa o pracę i atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • budżet szkoleniowy, który pozwoli Ci na dalszy rozwój zawodowy
  • praca w designerskim biurze, w otoczeniu produktów, które firma projektuje i wdraża
  • ludzie, dobra atmosfera, kawa w pakiecie!

Miejsce podjęcia pracy

Łódź

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna