Likwidator Szkód z Ubezpieczeń Budowlanych

Pracodawca:

Ekspertyzy Ubezpieczeniowe SALTEX

Ekspertyzy Ubezpieczeniowe SALTEX to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku ubezpieczeniowym poszukuje do pracy INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA na stanowisko Likwidator Szkód z Ubezpieczeń Budowlanych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo, inżynieria środowiska)
  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • ustalanie przyczyn i zakresu powstałych uszkodzeń z badaniem okoliczności zaistnienia zdarzeń szkodowych powstałych w trakcie prac kontraktowych (budownictwo liniowe i kubaturowe)
  • współpraca z przedstawicielami największych na rynku polskim firm ubezpieczeniowych i brokerskich
  • sporządzanie wycen, opinii oraz raportów
  • prowadzenie korespondencji z uczestnikami procesów likwidacji szkód
  • bieżąca obsługa i kontrola prowadzonych spraw

  • pracę etatową w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (praca w biurze w Warszawie lub we Wrocławiu)
  • optymalne łączenie pracy zza biurka z pracą w terenie
  • możliwość wykorzystania i poszerzania wiedzy technicznej w branży ubezpieczeniowej
  • prowadzenie ciekawych spraw, gwarancja braku rutyny
  • przyjazne środowisko pracy
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia

Miejsce podjęcia pracy

Wrocław lub Warszawa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne