Inżynier Sprzedaży Automatyki Przemysłowej

Pracodawca:

Turck Sp. z o.o.

Firma Turck Sp. z o.o. jest firmą z tradycjami i ponad 50-letnią historią, liderem światowych rynków w sensoryce dla zastosowań przemysłowych. Wśród Klientów firmy Turck są m.in. wiodący producenci branży automotive i pojazdów specjalnych, producenci maszyn, sektor farmaceutyczny, spożywczy, chemiczny, ciężki, energetyka i nowe źródła energii i wiele innych. Na całym świecie firma Turck zatrudnia ponad 4 500 pracowników, posiadają przedstawicielstwa w ponad 30-tu i autoryzowanych partnerów w kolejnych 60-ciu krajach, a zakłady produkcyjne są rozlokowane w najważniejszych przemysłowych regionach świata - Niemczech, Szwajcarii, USA, Meksyku, Chinach, a od niedawna także w Polsce. Do działu handlowego firmy Turck, poszukujemy dynamicznej osoby na stanowisko Inżyniera Sprzedaży Automatyki Przemysłowej.

Wymagania:

  • Zdolności interpersonalne, pro-aktywna postawa i motywacja do pracy w handlu
  • Wykształcenie: średnie techniczne lub wyższe na jednym z kierunków: automatyka, robotyka, elektrotechnika, mechatronika lub pokrewne
  • Znajomość funkcjonowania urządzeń automatyki przemysłowej
  • Znajomość produktów i systemów stosowanych w automatyzacji przemysłowej
  • Umiejętność nawiązywania relacji biznesowych
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:
  • Doświadczenie w sprzedaży urządzeń lub systemów automatyki przemysłowej
  • Znajomość rynku oraz potencjalnych klientów w podległym regionie

Zakres obowiązków:

  • Utrzymywanie i rozwój relacji biznesowych z obecnymi klientami oraz aktywne poszukiwanie nowych
  • Kreowanie polityki sprzedażowej w podległym regionie (woj. opolskie)
  • Doradztwo techniczne i obsługa klienta na każdym etapie procesu sprzedaży i realizacji wdrożeń
  • Współpraca z zespołem inżynierów na etapie przygotowania oferty i wdrożenia

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze
  • Wysokie premie za realizację planu sprzedaży
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki j. obcych (j. angielski, j. niemiecki), firmowe wyjazdy integracyjne, dodatkowe świadczenia urlopowe
  • Dostęp do profesjonalnych szkoleń zawodowych - firma posiada własne Centrum Szkoleń, dodatkowo otrzymujesz wsparcie coacha, z którym indywidualnie doskonalisz kompetencje
  • Pracę w nowoczesnej firmie z uznaną marką o światowym zasięgu
  • Samochód służbowy - również do użytku prywatnego
  • Wsparcie zespołu technicznego w realizacji sprzedaży

Miejsce podjęcia pracy

Opole

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne