Kreślarz CAD - Asystent/-ka Projektanta w Dziale R&D

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach.

Producent sprzętu medycznego stosowanego w chirurgii i rehabilitacji (krioterapia, kriochirurgia, ozonoterapia, laseroterapia). Firma posiada zaplecze badawczo-rozwojowe, współpracuje z instytucjami medycznymi oferując sprzęt najwyższej jakości.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (kierunki mechaniczne lub absolwent/student ostatniego roku studiów inżynierskich/magisterskich)
  • umiejętność projektowania 3D (mile widziana znajomość Solid Edge)
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • dyspozycyjność, dokładność, skrupulatność, samodzielność
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • prawo jazdy kat. B mile widziane

Zakres obowiązków:

  • tworzenie dokumentacji technicznej 3D
  • tworzenie rysunków wykonawczych detali
  • opracowywanie katalogów technicznych i instrukcji
  • uzupełnianie złożeń urządzeń
  • sprawdzanie dokumentacji
  • uczestnictwo w rozwiązywaniu problemów technicznych
  • współpraca zespołowa wewnątrz firmy oraz działami rozwoju i produkcji

Firma oferuje:

  • pracę przy innowacyjnych projektach i produktach
  • udział w szkoleniach

Miejsce podjęcia pracy

Blizne Łaszczyńskiego (Warszawa)

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna