Specjalista ds. Systemu ERP

Pracodawca:

HSV Polska Sp. z o.o.

W HSV Polska Sp. z o.o. jako Particle Foam Engineers przetwarzamy spienione surowce: airpop® engineered air (EPS), EPP, EPE, ETPU, Piocelan, E-POR, ARCEL, HIPS, Suncolor oraz ich warianty techniczne. Naszymi klientami są czołowe międzynarodowe przedsiębiorstwa z branży AGD, elektroniki, motoryzacji, którym zapewniamy produkty dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Wymagania:

  • znajomość systemu ERP mile widziane doświadczenie z Dynamics AX/365 F&O
  • umiejętność zarządzania własnym czasem pracy - realizacja zadań w określonym terminie
  • znajomości języka angielskiego (B2)
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów i budowania dobrych relacji
  • zaangażowanie, komunikatywność i pozytywne nastawienie

Zakres obowiązków:

  • rozwiązanie problemów/ błędów systemowych oraz wdrażanie niestandardowych funkcjonalności w razie potrzeby
  • automatyzacja zadań oraz zapewnienie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa
  • tworzenie i usprawnianie procedur dla wykonywanych zadań
  • prowadzenie szkoleń, konsultacji oraz prezentacji dla użytkowników biznesowych, wsparcie helpdesk

  • tworzenie zespołu zaangażowanego w projektowanie i wdrażanie kluczowych dla organizacji procesów
  • możliwość pracy hybrydowej
  • długotrwałą współpracę
  • dostęp do nowych technologii
  • atrakcyjny pakiet benefitów (w tym prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wypoczynku wakacyjnego)
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie

Wynagrodzenie:

6.500 - 15.000 PLN brutto

Miejsce podjęcia pracy

Łódź

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne