wyszukiwanie - słowo kluczowe: "Technik"

Inżynier Budowy (elektrotechnika)

nr ref. 10689-24; ważna do: odwołania

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach.

Firma działająca od blisko 20 lat na rynku usług elektroenergetycznych (tj. energetyka zawodowa, elektroenergetyka, systemy niskoprądowe, automatyka przemysłowa).

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (elektrotechnika)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku na budowie
  • dodatkowym atutem jest znajomość: AutoCAD, Norma PRO, MS Office
  • uprawnienia SEP
  • wiedza z zakresu elektroenergetyki, automatyki i systemów niskoprądowych
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad pracami na budowie zgodnie z przepisami Prawa Budowlanego
  • weryfikacja dokumentacji projektowej umożliwiająca prawidłowy przebieg realizacji inwestycji
  • przygotowanie i kontrola obiegu dokumentów formalno-prawnych
  • kosztorysowanie bieżące i uzupełniające przy pomocy programu np. Norma Pro lub Expert
  • kontrola terminowości oraz parametrów realizacji inwestycji
  • współpraca z równoległymi zespołami przy wykonywaniu inwestycji
  • organizacja terenu budowy
  • kontrola stanu technicznego sprzętu
  • monitorowanie terminowości dostaw urządzeń z treścią oferty
  • kontrola przepływu dokumentów
  • dopełnienie czynności formalno-prawnych, związanych z zakończeniem procesu inwestycyjnego budowy

Firma oferuje:

  • szeroki pakiet szkoleń wg bieżących potrzeb
  • możliwość zdobycia uprawnień budowlanych

Miejsce podjęcia pracy

Rzgów (woj. łódzkie)

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy

Aby zgłosić się na tę ofertę pracy, zaloguj się w swojej Błękitnej Strefie.
Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie - zarejestruj się!
W Błękitnej Strefie będziesz mógł zgodnie z RODO aplikować na wybraną przez Ciebie ofertę pracy.
Dokonasz tego przekazując nam swoje CV lub wypełniając przygotowaną dla Ciebie ankietę.

Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu realizacji procesów rekrutacyjnych
oraz Twojego rozwoju zawodowego. Szczegóły możesz sprawdzić w Klauzuli Informacyjnej.
W każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę na przetwarzanie Twoich danych.