wyszukiwanie - słowo kluczowe: "Kierownik działu marketingu"

Inżynier Serwisu HVAC

nr ref. 10707-24; ważna do: 03.06.2024

Pracodawca:

ENGIE SAR Spółka z o.o.

ENGIE SAR Spółka z o.o. specjalizująca się w świadczeniu usług generalnego wykonawstwa w zakresie robót instalacji sanitarnych i elektrycznych jak również w kompleksowej obsłudze technicznej budynków (m.in. serwerowni, szpitali, pomieszczeń czystych oraz innych obiektów wymagających utrzymania reżimowych warunków pracy infrastruktury technicznej).

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe - w specjalności sanitarnej (klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo) lub pokrewnej
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Znajomość systemów HVAC oraz urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
  • Umiejętność diagnozowania i naprawy usterek
  • Znajomość przepisów i norm dotyczących instalacji HVAC
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność
  • Chęć do ciągłego podnoszenia kwalifikacji

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie realizacją obsługi technicznej urządzeń i instalacji HVAC na obiektach
  • Bieżąca konserwacja, przeglądy, naprawy zgodnie z warunkami określonymi przez klientów w umowie serwisowej
  • Przygotowywanie ofert serwisowych i montażowych dla klientów firmy oraz kierowanie i nadzór nad ich realizacją
  • Sporządzanie dokumentacji serwisowej
  • Dbanie o terminowość i jakość wykonywanych prac
  • Podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia
  • Współpraca z zespołem serwisantów oraz klientami firmy

  • Umowę o pracę na pełny etat plus atrakcyjny system premiowy
  • Możliwości rozwoju zawodowego (ścieżka rozwoju, kierunkowe szkolenia, kursy specjalistyczne)
  • Atrakcyjny pakiet medyczny, kartę Multisport, ubezpieczenia grupowe
  • Wiedzę praktyczną przekazywaną od najlepszych pracowników, posiadających unikatowe certyfikaty i uprawnienia
  • Zdobywanie doświadczenia w zakresie zapewnienia funkcjonalności infrastruktury technicznej dla specjalistycznych obiektów (w tym: data centers, szpitale, clean rooms )
  • Dostęp do szkoleń e-lerningowych wewnętrznych i baz wiedzy Grupy Engie
  • Pracę w nowoczesnym, przestronnym biurze
  • Komfortowe strefy pracy, nowoczesne kuchnie i sale konferencyjne
  • Spotkania integracyjne, konkursy, współzawodnictwo sportowe
  • Program rekomendacji pracowników

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne

Aby zgłosić się na tę ofertę pracy, zaloguj się w swojej Błękitnej Strefie.
Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie - zarejestruj się!
W Błękitnej Strefie będziesz mógł zgodnie z RODO aplikować na wybraną przez Ciebie ofertę pracy.
Dokonasz tego przekazując nam swoje CV lub wypełniając przygotowaną dla Ciebie ankietę.

Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu realizacji procesów rekrutacyjnych
oraz Twojego rozwoju zawodowego. Szczegóły możesz sprawdzić w Klauzuli Informacyjnej.
W każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę na przetwarzanie Twoich danych.