Specjalista ds. Roszczeń

STRABAG Sp. z o.o. www.strabag.pl należy do austriackiego koncernu STRABAG SE działającego we wszystkich gałęziach budownictwa. Strabag Sp. z o.o. jest generalnym wykonawcą projektów kubaturowych i drogowych. Koncern Strabag SE zatrudnia w Polsce ok. 5000 pracowników.

Wymagania:

  • wyższe, budownictwo lądowe-mosty,drogi, koleje
  • zapewniamy warunki do odbycia stażu na odpowiednie uprawnienia budowlane w branży: drogi, mosty, koleje
  • umiejętność sporządzania kalkulacji, kosztorysowania robót budowlanych, mile widziana znajomość programu NORMA lub innego, znajomość FIDICA
  • min. 2-3 lata pracy na budowie lub w nadzorze w branży drogowej lub mostowej, mile widziane doświadczenie w pracy z Inżynierem konsultantem z firmy zagranicznej
  • minimum średnia znajomość j.ang. lub j.niemiecki

Zakres obowiązków:

  • interwencje na budowie w zakresie pomocy w opracowaniu roszczenia, kalkulacje do roszczeń, prowadzenie rejestru roszczeń

Firma oferuje:

  • pracę w międzynarodowym koncernie
  • szansę rozwoju zawodowego
  • atrakcyjny pakiet socjalny

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat