Inżynier Serwisu

Klient Banku Danych o Inżynierach. Firma zajmująca się dystrybucją i serwisem aparatury medycznej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne; preferowane kierunki: elektronika, inżynieria biomedyczna lub pokrewne
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • kilkuletnie doświadczenie w serwisie medycznej aparatury RTG
  • wysoka kultura techniczna
  • gotowość do częstych wyjazdów
  • prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Zakres obowiązków:

  • instalacje diagnostycznej aparatury medycznej, głównie systemów RTG
  • usługi serwisowe w siedzibie klienta
  • wyjazdowy charakter pracy

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat