Analityk ds. Optymalizacji Procesów Produkcyjnych i Biznesowych

Opis pracodawcy:

Klient Banku Danych o Inżynierach - firma konsultingowa

Wymagania:

  • ukończony 4 rok studiów inżynierskich/ekonomicznych
  • gotowość do pracy na pełen etat
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy Kat. B
  • mile widziane: znajomość środowiska produkcyjnego, technik i narzędzi Lean Management, optymalizacji przepływu materiału, planowania i sterowania produkcją, podnoszenia efektywności maszyn, itp.
  • zdolności analityczne, umiejętności krytycznego myślenia oraz pomysłowość, wewnętrzna motywacja, przedsiębiorczość i dynamizm, mobilność, dyspozycyjność i elastyczność w dostosowywaniu się do nowych warunków, umiejętność pracy w zespole, optymizm i poczucie humoru, postawa zgodna z etyką biznesową i systemem wartości

Zakres obowiązków:

  • praca projektowa w bezpośredniej interakcji z klientami
  • współprowadzenie warsztatów dla klientów wraz z doświadczonym konsultantem
  • przeprowadzanie analiz mających na celu tworzenie rozwiązań, bieżących problemów klientów i podnoszenie efektywności organizacji
  • udział w projektach wdrażania zmian

  • wpływ na przyszłość firm naszych klientów przez rozwiązywanie ich bieżących problemów
  • podnoszenie efektywności oraz przeprowadzanie organizacji klientów przez zmiany
  • doświadczenie w różnych branżach i aspektach zarządzania firmami
  • możliwość pogłębiania własnej wiedzy i umiejętności w ramach poznawania oraz tworzenia firmowego know-how
  • pracę w partnerskim zespole o wszechstronnej wiedzy i bogatych doświadczeniach wprowadzania zmian
  • opiekę merytoryczną doświadczonych konsultantów pełniących rolę mentora, przekazującego wiedzę i doświadczenie
  • konkurencyjne wynagrodzenie

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat