Kierownik Realizacji Kontraktu

Część koncernu będącego światowym liderem w dziedzinie rozdziału energii i sterowania przemysłowego.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe z zakresu elektryki, elektroniki lub mechaniki
  • kilkuletnie doświadczenie w realizacji i koordynacji kontraktów
  • umiejętność kierowania zespołem i koordynowania działań różnych grup zaangażowanych w realizację projektu
  • znajomość systemu MS Project
  • dyspozycyjność do pracy w różnych częściach Polski

Zakres obowiązków:

  • kierowanie realizacją projektów z zakresu dystrybucji energii i/lub automatyki budynków
  • realizacja założonych celów budżetowych dotyczących prowadzonego kontraktu
  • opracowanie i przestrzeganie harmonogramu dostaw i zakończenia poszczególnych etapów inwestycji
  • współpraca z innymi wykonawcami, podwykonawcami i dostawcami

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat