Specjalista ds. Techniczno-Handlowych / Z-ca Dyrektora ds. Technicznych

Klient Banku Danych o Inżynierach, jeden z największych dystrybutorów systemów klimatyzacji w Polsce.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, o specjalności klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo
  • kilkuletnie doświadczenie w branży
  • wiedza na temat rynku klimatyzacji w Polsce
  • znajomość języka angielskiego
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów biznesowych
  • samodzielność, kreatywność
  • prawo jazdy kategorii B

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie projektów w zakresie systemów VRV
  • doradztwo techniczne
  • współpraca z projektantami, dealerami
  • prowadzenie bezpośredniego nadzoru nad realizacją projektów
  • prowadzenie szkoleń dla dealerów

Firma oferuje:

  • pracę w stabilnej firmie
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • szkolenia zawodowe w fabrykach w Europie
  • narzędzia pracy

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat