GE Oil & Gas Inżynier Elektryk - Układy Zasilania Urządzeń Podwodnych

W związku z dynamicznym rozwojem sektora Oil & Gas biuro konstrukcyjno-projektowe Engineering Design Center, będące wspólnym przedsięwzięciem firmy General Electric i Instytutu Lotnictwa w Warszawie, poszukuje do pracy inżynierów elektryków do projektowania układów zasilania urządzeń podwodnych. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za interpretacje wymagań klienta oraz projektowanie i wykonanie układów zasilania. www.edcpolska.pl

Wymagania:

  • ukończone wyższe studia techniczne inżynierskie lub magisterskie na kierunku Elektrycznym lub pokrewnym
  • dodatkowe szkolenia w dziedzinie projektów mechanicznych, konstrukcji morskich itp. będą dodatkowym atutem
  • mile widziane :
  • -doświadczenie/praktyka w projektowaniu i rozwoju kompleksowego wyposażenia elektrycznego
  • -doświadczenie w dziedzinie konstrukcji, technologii, budowy, testowania podmorskich urządzeń elektrycznych mocy
  • -wiedza w dziedzinie wymagań dla podmorskich instalacji, prac, konserwacji i napraw
  • -podstawowa wiedza w zakresie oceny i obliczeń niezawodności oraz znajomość międzynarodowych standardów tj. IEC i IEEE
  • umiejętność zarządzania projektami oraz wymaganymi normami jakościowymi
  • duże poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • umiejętność pracy zespołowej
  • komunikatywność
  • samodzielność
  • poszukujemy zarówno absolwentów jaki i osób z doświadczeniem

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie obliczeń przesyłu i dystrybucji energii elektrycznej z wykorzystaniem oprogramowania EDSA, Simpson, Matlab Simulink oraz tworzenie schematów linii zasilających
  • zrozumienie specyficznych wymagań klienta dotyczących pracy pod wodą oraz analiza dostępnych urządzeń w celu optymalizacji systemu zasilania
  • definiowanie luk technologicznych oraz proponowanie nowych rozwiązań
  • analizy elektryczne i wymiany ciepła, z wykorzystaniem np. oprogramowania Ansys, do projektowania podmorskich średnio i wysokonapięciowych przyłączy kablowych, złączy i innego podwodnego wyposażenia służącego do dystrybucji energii elektrycznej

  • stanowisko oraz uposażenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
  • nowoczesne narzędzia pracy oraz przyjazną atmosferę
  • pomoc przy zmianie miejsca zamieszkania
  • możliwość stałego doskonalenia kwalifikacji zawodowych
  • dostęp do nowoczesnych technologii

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

Wymiar zatrudnienia

pełny etat, część etatu