GE Oil & Gas Inżynier Mechanik - Kolektory Podwodne do Transportu Ropy i Gazu

W związku z dynamicznym rozwojem sektora Oil & Gas biuro konstrukcyjno-projektowe Engineering Design Center, będące wspólnym przedsięwzięciem firmy General Electric i Instytutu Lotnictwa w Warszawie, poszukuje do pracy inżynierów mechaników do projektowania kolektorów podwodnych do transportu ropy i gazu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za interpretacje wymagań klienta oraz projektowanie i wykonanie kolektorów spełniających te wymagania. www.edcpolska.pl

Wymagania:

  • ukończone wyższe studia techniczne inżynierskie lub magisterskie na jednym z kierunków: Mechanika, Budowa Maszyn, Oceanotechnika lub pokrewne
  • znajomość popularnych systemów CAD (np. Pro/Engineer, AutoCad lub podobne)
  • mile widziana znajomość norm i standardów międzynarodowych w branży Oil&Gas, energetycznej lub chemicznej a szczególnie ASME B31.3, ASME B31.4, ASME B31.8, NORSOK. NS 34 72
  • umiejętność zarządzania projektami oraz wymaganymi normami jakościowymi
  • duże poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • umiejętność pracy zespołowej
  • komunikatywność
  • samodzielność
  • poszukujemy zarówno absolwentów jak i osób z doświadczeniem

Zakres obowiązków:

  • projektowanie kolektorów, podpór i systemów połączeń podwodnych do transportu ropy i gazu, w tym projektowanie rurociągów, konstrukcji stalowych, uchwytów i łączników
  • obliczenia wytrzymałościowe kolektorów i podpór w tym obliczenia rurociągów oraz konstrukcji stalowych

  • stanowisko oraz uposażenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
  • nowoczesne narzędzia pracy oraz przyjazną atmosferę
  • pomoc przy zmianie miejsca zamieszkania
  • możliwość stałego doskonalenia kwalifikacji zawodowych
  • dostęp do nowoczesnych technologii

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

Wymiar zatrudnienia

pełny etat, część etatu