Kierownik ds. Utrzymania Ruchu

Cezar S.A. – lider technologiczny i czołowa firma poligraficzna specjalizująca się w druku etykiet i opakowań na rynki europejskie poszukuje kandydata do pracy na stanowisko Kierownika ds. Utrzymania Ruchu

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne / budowa maszyn / automatyka / technologia produkcji
  • doświadczenie w diagnostyce i planowaniu remontów i napraw maszyn
  • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym, dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • min. 2-letnie doświadczenie w kierowaniu zespołem podległych pracowników lub doświadczenie w prowadzeniu dużych projektów związanych z uruchamianiem zakładów lub linii produkcyjnych
  • wysokie umiejętności organizacyjne
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dodatkowym atutem będzie znajomość lean-manufacturing (Kaizen), zwłaszcza TPM

Zakres obowiązków:

  • kierowanie zespołem ds. utrzymania ruchu (do 10 osób)
  • planowanie, organizowanie i nadzorowanie napraw oraz konserwacji maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • dbałość o właściwy poziom techniczny wykonywanych remontów, konserwacji i przeglądów technicznych maszyn, urządzeń i instalacji
  • uczestnictwo w opracowywaniu planów inwestycyjnych, planów remontowych, modernizacji
  • współpraca z dostawcami i serwisami zewnętrznymi
  • planowanie zakupów części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych
  • nadzorowanie dokumentacji maszyn, urządzeń i budynków należących do firmy
  • nadzór nad instalacją nowych maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • opracowywanie i kontrolowanie budżetu działu

Miejsce podjęcia pracy

Białystok

pełny etat