Senior Project Manager

Biuro inżynieryjno - projektowe specjalizujące się w prowadzeniu inwestycji budowlanych dla przemysłu spożywczego, farmaceutycznego i kosmetycznego.

Wymagania:

  • wykształcenie: inżynier budowlany lub architekt
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziana znajomość języka francuskiego i/lub rosyjskiego
  • uprawnienia budowlane do projektowania i/lub wykonawcze bez ograniczeń w specjalności
konstrukcyjno-budowlanej
  • prawo jazdy kategorii B
  • 8-10 lat doświadczenia w kierowaniu projektami przemysłowymi (obejmującymi prace projektowe,
postępowanie przetargowe i etap budowy)
  • doświadczenie w projektowaniu
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami o łącznym budżecie > 5 mln €
  • doświadczenie w firmie inżynieryjnej lub firmie świadczącej usługi generalnego wykonawcy
  • umiejętności przywódcze i interpersonalne
  • dobra znajomość Autocad, MS Project i pakietu MS Office

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie projektami na dużą skalę (> 5 mln euro)
  • doradztwo i pomoc dla młodszych kierowników projektów
  • koordynacja zespołów projektowych i współpraca z podwykonawcami
  • konsultowanie rozwiązań ogólno-budowlanych
  • uczestnictwo w działaniach o charakterze handlowym: spotkaniach z klientami, sporządzaniu ofert,
negocjacjach i zawieraniu umów.

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat