Doradca Techniczno - Handlowy (HVACR)

Klinet Banku Danych o Inżynierach - firma z branży instalacji klimatyzacji, wentylacji, chłodnictwa i ogrzewania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (bądź w trakcie; preferowana ochrona środowiska, inżynieria środowiska ze specjalnością ogrzewnictwo i klimatyzacja, chłodnictwo, automatyka etc.)
  • min. 2 letnie doświadczenie w branży HVACR
  • min. roczne doświadczenie na stanowisku Doradcy Techniczno - Handlowego w tej branży
  • prawo jazdy kat. B
  • język angielski - mile widziany
  • predyspozycje handlowe, wysoce rozwinięte umiejętności interpersonalne

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych klientów i ich bieżąca obsługa (znajdowanie przetargów, kontakty z generalnym wykonawca, inwestorem lub biurami projektowymi
  • kompleksowa obsługa klienta (przygotowanie ofert handlowych, sporządzanie kosztorysu, dobór urządzeń i instalacji, doradztwo techniczne, dbałość o terminowe opłacenie faktury przez klienta itd.)
  • nadzór nad realizacją małych inwestycji
  • realizacja założonego planu sprzedaży

Firma oferuje:

  • wynagrodzenie zasadnicze plus premia roczna od sprzedaży
  • prywatna opieka medyczna
  • szkolenia produktowe i inne
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zrobienia uprawnień

Miejsce podjęcia pracy

Katowice

pełny etat