Kierownik Budowy (HVACR)

Klinet Banku Danych o Inżynierach - firma z branży instalacji klimatyzacji, wentylacji, chłodnictwa i ogrzewania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (bądź w trakcie; preferowana ochrona środowiska, inżynieria środowiska ze specjalnością ogrzewnictwo i klimatyzacja, chłodnictwo, automatyka etc.)
  • doświadczenie i niezbędna wiedza w prowadzeniu robót z zakresu instalacji i klimatyzacji - 2 lata
  • uprawnienia kierownika budowy i robót instalacyjnych (preferowane)
  • prawo jazdy kat. B
  • duża asertywność i pewność siebie
  • umiejętność dobrej organizacji pracy na budowach
  • przyjmowanie osobistej odpowiedzialności
  • samodzielność
  • dążenie do rezultatów

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie dostawami komponentów dla inwestycji
  • wybór podwykonawców, nadzór nad ich pracą
  • nadzór nad pracami montażowymi i serwisowymi (strona techniczna i finansowa)
  • przygotowanie i nadzór nad harmonogramem prac oraz budżetem budowy
  • prowadzenie dziennika budowy i wszelkiej korespondencji
  • odbiór inwestycji

Firma oferuje:

  • wynagrodzenie zasadnicze plus premia uznaniowa
  • prywatna opieka medyczna
  • szkolenia produktowe i inne

Miejsce podjęcia pracy

Kraków

pełny etat