Specjalista ds. Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych

Delphi jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań elektronicznych i technologii systemowych dla sektora motoryzacyjnego. W Polsce zatrudniamy 7 tysięcy pracowników. Jesteśmy laureatem nagrody dla Najlepszego Inwestora Zagranicznego, godła Inwestor w Kapitał Ludzki oraz wyróżnienia za Doskonałość w Innowacjach. W 2006 roku firma Delphi znalazła się w pierwszej dziesiątce firm, w których polscy inżynierowie chcieliby pracować (badanie BDI).www.delphi.com

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne, preferowane kierunkowe (przetwórstwo tworzyw sztucznych)
  • praktyczna znajomość zagadnień przetwórstwa tworzyw sztucznych, szczególnie procesu wtryskiwania detali z tworzyw sztucznych (wykorzystywane materiały, technologia, narzędzia)
  • doświadczenie w pracy związanej z przetwórstwem tworzyw sztucznych, szczególnie w firmie z branży motoryzacyjnej, będzie dodatkowym atutem
  • zdolność myślenia analitycznego, odpowiedzialność, dokładność oraz dobra organizacja pracy,
  • dobra znajomość języka angielskiego (znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem)
  • mile widziana znajomość standardów ISO/TS 16949 oraz metodologii rozwiązywania problemów

Zakres obowiązków:

  • bieżący nadzór nad procesami wtryskiwania detali z tworzyw sztucznych
  • współpraca z dostawcami maszyn, materiałów i linii technologicznych
  • zapewnienie zgodności procesów produkcyjnych z wymaganiami klientów, aspektami jakościowymi, ergonomią i procedurami wewnętrznymi
  • zapewnienie prawidłowych wdrożeń nowych projektów dotyczących procesów wtryskiwania detali
z tworzyw sztucznych
  • dzielenie się wiedzą z zakresu tworzyw sztucznych, narzędzi i procesu przetwórstwa
  • udział w projektach zakupu nowych narzędzi, tworzyw oraz projektach poszukiwania nowych dostawców części
  • udział w pracach grup projektowych wprowadzających nowe formy wtryskowe oraz kontakty z centrami badań i rozwoju Delphi

Firma oferuje:

  • interesująca praca w międzynarodowej firmie
  • umowa o pracę
  • możliwość rozwoju (Delphi przyznano godło: Inwestor w Kapitał Ludzki)

Miejsce podjęcia pracy

Gdańsk

pełny etat