Sales Manager

Nedcon jest jednym ze światowych liderów produkujących zaawansowane technologicznie systemy regałowe. Główna siedziba firmy znajduje się w Holandii a działalność skoncentrowana jest na krajach Europy i Stanach Zjednoczonych. Nedcon Silesia, z siedzibą w Polsce, realizuje projekty standardowe i typu "custom made" na rynku polskim i ukraińskim. Naszymi klientami są nowoczesne firmy wymagające twórczego i specjalistycznego podejścia do kwestii projektowania i wykonawstwa. www.nedcon.pl

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne lub ekonomiczne)
  • samodzielność w prowadzeniu projektów
  • wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne, negocjacji i komunikacji
  • dynamizm w działaniu
  • umiejętności nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych
  • doświadczenie handlowe i znajomość branży będą dodatkowymi atutami
  • znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków:

  • budowanie strategii sprzedaży firmy w Regionie
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz dbanie o pozytywne relacje z dotychczasowymi
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • jako lider projektu – koordynowanie realizacji projektu
  • kreowanie oraz dbałość o dobry wizerunek firmy
  • utrzymywanie relacji biznesowych z partnerami systemowymi w Regionie

  • pracę w renomowanej firmie działającej w strukturach międzynarodowych
  • bardzo dobre warunki pracy
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • stałe podnoszenie kwalifikacji dzięki szkoleniom branżowym
  • możliwość dalszego rozwoju i awansu
  • kontakt z najnowszymi technologiami w branży
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, tel. kom.)

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat