Kierownik Projektu

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie techniczne (Energetyka/ Budownictwo/ Inżynieria Środowiska)
  • doświadczenie w kierowaniu projektem w branży budownictwa energetycznego (nadzorowanie części ciśnieniowej (kotły) - wymóg konieczny)
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym i angielskiego - komunikatywnie
  • MS Office, AutoCAD, MS Project
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad kontraktem z zakresu budownictwa energetycznego
  • organizowanie i nadzorowanie realizacji projektu w tym:
  • koordynacja prac w zakresie usług wewnętrznych realizowanych przez różne działy i jednostki Spółki, pośrednictwo pomiędzy zespołem organizującym kontrakt a klientem
  • nadzór nad podwykonawcami
  • budżetowanie i harmonogramowanie projektu
  • zasoby ludzkie na potrzeby projektu (dbałość o odpowiedni skład osobowy i niezbędne kwalifikacje na budowach)
  • nadzór nad terminową i jakościową realizacją usługi zgodnie z zawartymi umowami
  • kontakty handlowe i negocjacje z klientem oraz firmami podwykonawczymi
  • raportowanie wewnętrzne i zewnętrzne

Miejsce podjęcia pracy

Katowice

pełny etat