Projektanci instalacji elektrycznych

Naszym Klientem jest jedna z wiodących na polskim rynku firm inżynieryjnych z siedzibą w Krakowie. Firma jest częścią norweskiego konsorcjum działającego w sektorze nafty i gazu. Nasz Klient świadczy kompleksowe usługi inżynieryjne dla przemysłu naftowego, petrochemicznego, budownictwa i energetyki na terenie całej Europy. Pracownicy zatrudnieni w krakowskim oddziale firmy będą zaangażowani w realizację aktualnie prowadzonych międzynarodowych projektów.

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia w projektowaniu dla przemysłu ciężkiego
  • udokumentowana zdolność do tworzenia szczegółowych projektów okablowania, instalacji uziemienia, oświetleniowych oraz zarządzania zapotrzebowaniem na materiały w ramach projektów dla przemysłu petrochemicznego i/lub rafineryjnego
  • doskonała znajomość systemów CAD (preferowana znajomość Intergraph Micro-station)
  • mile widziana znajomość środowiska 3D
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • gotowość do podróżowania

Zakres obowiązków:

  • dostarczanie projektów z zakresu instalacji, sieci i urządzeń elektroenergetycznych
  • prowadzenie prac projektowych w zakresie projektów inżynierskich dotyczących instalacji elektrycznych oraz prac w zakresie projektów kompleksowych inwestycji
  • opracowywanie materiałów do kosztorysowania
  • sprawowanie nadzoru autorskiego nad realizowanymi projektami
  • sprawdzanie dokumentacji projektowej w ramach posiadanych uprawnień
  • współpraca z projektantami innych branż
  • analiza projektów opracowań elektrycznych
  • opracowywanie koncepcji projektowych

  • okazję do zdobycia unikalnego doświadczenia w ramach pracy w firmie międzynarodowej
  • dostęp do najnowszych technik oraz oprogramowania używanego w projektowaniu i zarządzaniu
  • możliwość rozwoju osobistego wynikajacego z pracy w wielokulturowym środowisku
  • bogaty program szkoleń w kraju oraz w Norwegii, wspomaganie indywidualnych form edukacji
  • możliwość pracy za granicą (Stavanger)
  • atrakcyjne wynagrodzenie (od 7000 PLN), specjalne nagrody i premie za osiągnięte wyniki
  • atrakcyjny pakiet socjalny
  • wyśmienite warunki pracy za granicą (diety, dodatki za podróżowanie, elastyczny system rotacji, pokrycie kosztów podróży, mieszkania oraz ubezpieczenia)
  • możliwość podróżowania z rodziną
  • pomoc w ewentualnej relokacji
  • przyjazne środowisko pracy

Miejsce podjęcia pracy

Kraków

pełny etat