Specjalista Techniczno - Handlowy

Klient Banku Danych o Inżynierach, duża międzynarodowa organizacja produkcyjno-handlowa.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – kierunki mechaniczne
  • Minimum 0,5 roku doświadczenia w dziale sprzedaży w branży technicznej
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość branży przemysłowej (mile widziana znajomość branży łożyskowej)
  • Znajomość technik sprzedaży i marketingu
  • Zorientowanie na rozwiązywanie problemów
  • Dyspozycyjność (częste wyjazdy służbowe)
  • Wysoka komunikatywność, samodzielność i sumienność
  • Prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • Realizacja założonych budżetów sprzedaży
  • Znajomość powierzonego segmentu rynku
  • Wdrażanie polityki handlowej dla powierzonego segmentu i grupy klientów
  • Przewidywanie ewentualnych zmian i odpowiednio wcześniejsze reagowanie (prognozy sprzedaży itp.)
  • Zapewnienie efektywnej współpracy na linii firma - Klient OEM
  • Podnoszenie wiedzy na temat produktów klientów i ich potrzeb
  • Aktywne wdrażanie wszelkich nowych produktów do sprzedaży
  • Promowaniu marki firmy
  • Regularne wizyty u klientów
  • Bieżące raportowanie działalności

Firma oferuje:

  • Szeroki pakiet szkoleń
  • Możliwości rozwoju
  • Bogaty pakiet socjalny

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa/Katowice

pełny etat