Specjalista ds. Systemu Zarządzania Jakością

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • znajomość j. angielskiego zarówno w mowie jak i w piśmie na poziomie komunikatywnym
  • doświadczenie w tworzeniu dokumentacji systemowej i wdrażaniu SZJ (ISO 9001 i 14001), SZŚ oraz BHP
  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera
  • komunikatywność
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktu z innymi ludźmi i efektywnej z nimi współpracy;
  • umiejętność działania pod presją czasu
  • umiejętność podejmowania szybkich decyzji
  • umiejętność planowania własnej pracy i terminowej realizacji wyznaczonych celów

Zakres obowiązków:

  • opracowanie dokumentacji zgodnie z normą ISO 9001, ISO 14001 i ISO 18001
  • doświadczenie związane z wdrażaniem systemów ISO
  • nadzór nad dokumentacją systemową
  • wprowadzanie zmian w dokumentacji systemowej
  • dostosowywanie dokumentacji do zmian w procesach firmy
  • przygotowanie firmy do auditu certyfikacyjnego oraz nadzorczych
  • planowanie i przeprowadzanie auditów wewnętrznych w firmie
  • administrowanie aplikacji Q-Pulse
  • prowadzenie szkoleń wewnętrznych z zakresu wprowadzanych systemów
  • zaplanowanie i przeprowadzenie szkoleń zewnętrznych z zakresu wprowadzanych systemów
  • raportowanie z przeprowadzonych auditów, inicjowanie oraz nadzór działań zapobiegawczych/korygujących
  • raportowanie do przełożonego w zakresie wykonanych prac

Miejsce podjęcia pracy

Łódź

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna