C/C++ Software Developer

Klient Banku Danych o Inżynierach, międzynarodowa firma oferująca usługi projektowania i integrowania systemów informatycznych dla sektora telekomunikacyjnego.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • doświadczenie komercyjne w zakresie programowania
  • bardzo dobra znajomość programowania w językach C/C++
  • mile widziane doświadczenie programistyczne w środowisku Linux
  • wiedza z zakresu systemów wbudowanych oraz programowania wielowątkowego będzie dodatkowym atutem
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra organizacja pracy, duże zaangażowanie
  • otwartość na dzielenie się wiedzą

Zakres obowiązków:

  • projektowanie i rozwój aplikacji systemowych dla sektora telekomunikacyjnego
  • wstępne testowanie oprogramowania i tworzenie dokumentacji
  • udział w zaawansowanych technologicznie projektach dla globalnych klientów

Firma oferuje:

  • rozwój zawodowy poprzez liczne szkolenia
  • fundusz relokacyjny
  • szeroki pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie, dofinansowanie doskonalenia języków obcych)

Miejsce podjęcia pracy

Szczecin

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna