Specjalista ds. Technicznych (górnictwo)

Opis pracodawcy:

Duża międzynarodowa organizacja produkcyjno-handlowa.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne - kierunki mechaniczne (preferowany absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej)
  • min. 3 lata doświadczenia - praca w przemyśle lub biurze konstrukcyjnym w sektorze górnictwa
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Dyspozycyjność
  • Samodzielność,
  • Zorientowanie na rozwiązywanie problemów
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • Dostarczanie klientom końcowym i dystrybutorom wysokiej jakości wsparcia technicznego opartego na wiedzy, produktach, usługach i rozwiązaniach firmy
  • Ścisła współpraca z innymi działami odpowiedzialnymi za: górnictwo, energetykę, metalurgię
  • Prowadzenie szkoleń i seminariów dla klientów końcowych i dystrybutorów
  • Wsparcie pionu sprzedaży w projektach technicznych u klientów końcowych
  • Wydawanie opinii oraz obsługa techniczna działów sprzedaży w tematach dotyczących reklamacji
  • Aktywne działania związane z walką z podrabianymi produktami
  • Realizacja zleconych zadań dodatkowych wynikających z działalności działu
  • Prowadzenie projektów do końca z możliwie najszybszym czasem realizacji
  • Bieżące raportowanie działalności
  • Znajomość Księgi Jakości oraz czynny udział w procesie jej tworzenia i doskonalenia

  • pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży
  • możliwości rozwoju
  • liczne szkolenia

Miejsce podjęcia pracy

Katowice

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy