Specjalista ds. Jakości Dostawców

Opis pracodawcy:

Międzynarodowa firma z branży motoryzacyjnej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowanie materiałoznawstwo, chemia, technologia produkcji)
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kategorii B

Zakres obowiązków:

  • współpraca z dostawcami w celu ciągłej poprawy jakości usług, wprowadzania kontroli procesów i planów jakościowych
  • mierzenie poziomu jakości usług dostawcy i zapewnienie wdrażania działań zapobiegawczych i korygujących
  • przeprowadzanie audytów jakościowych u dostawców i zapewnienie wsparcia w doskonaleniu wdrożonych systemów zarządzania jakością u dostawcy
  • analiza i obsługa reklamacji, rejestrowanie i śledzenie kosztów złej jakości
  • bezpośredni udział w procesie homologacji nowych produktów u dostawcy m.in. poprzez pozyskanie i analizę wymaganej dokumentacji (np. PPAP) oraz jej prawidłowe archiwizowanie
  • nadzorowanie operacji sortowania części wadliwych od dostawców na wydziale produkcyjnym
  • zapewnienie zgodności prowadzonych działań z normą ISO 9001 oraz specyfikacja techniczną ISO-TS 16949

Miejsce podjęcia pracy

Łódź

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne