Inżynier ds. Produktu

Klient Banku Danych o Inżynierach, międzynarodowe centrum techniczne zajmujące się projektowaniem oraz wdrażaniem do produkcji elementów zawieszeń w branży motoryzacyjnej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, profil mechaniczny
  • znajomość teorii inżynierskich i zasad projektowania urządzeń mechanicznych
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • wiedza z zakresu mechaniki płynów
  • znajomość metod statystycznych i technik rozwiązywania problemów inżynierskich
  • doświadczenie z oprogramowaniem CAD
  • mile widziana praktyczna znajomość procesów produkcyjnych w motoryzacji

Zakres obowiązków:

  • współpraca z producentem i konstruktorami zawieszeń w zakresie definiowania specyfikacji wyrobu
  • realizacja projektu od koncepcji do wdrożenia do produkcji
  • planowanie i nadzór nad realizacją analitycznej i eksperymentalnej weryfikacji produktu
  • planowanie i nadzór nad budową prototypów
  • rozwiązywanie problemów inżynierskich/jakościowych związanych z wdrożeniem wyrobu do produkcji

Miejsce podjęcia pracy

Kraków

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne