Automatyk w Dziale Utrzymania Ruchu

Opis pracodawcy:

Międzynarodowa firma z branży motoryzacyjnej.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie elektryka bądź wyższe techniczne (mile widziana automatyka)
  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • świadectwo kwalifikacji uprawniające do obsługi urządzeń elektroenergetycznych SEP do 1 kV
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • praktyczna znajomość układów pneumatyki
  • zdolność analitycznego myślenia
  • dobra organizacja pracy własnej

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie napraw maszyn i urządzeń
  • wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem przeglądów
  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do wykonywania prac
  • współpraca z leaderami poszczególnych działów
  • prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami
  • realizacja wymogów systemu zarządzania środowiskowego adekwatnych do wykonywanych działań (gospodarka odpadami, reagowanie na awarie)
  • podłączenie i uruchomienie nowych maszyn i urządzeń

Firma oferuje:

  • interesującą pracę w międzynarodowym środowisku
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju osobistego

Miejsce podjęcia pracy

Łódź

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna