Kierownik Budowy

W skład grupy KAMAR GROUP wchodzą firmy zajmujące się działalnością budowlaną, deweloperską oraz sprzedażą hurtową. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy w trakcie realizacji różnorodnych inwestycji mieszkaniowych, komercyjnych, a także obiektów użyteczności publicznej zdobyli niezbędne doświadczenie, które pozwala na profesjonalną realizację projektów budowlanych. Od chwili powstania firma stale poszerza swoją działalność. www.kamargroup.pl

Wymagania:

  • wykształcenie budowlane
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami bez ograniczeń
  • min 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność zarządzania ludźmi i współpracy w zespole
  • znajomość pakietu MS Office oraz programu AutoCad

Zakres obowiązków:

  • kierowanie budową
  • planowanie, organizację i nadzór nad realizacją robót budowlanych
  • kontrolę pracy podległych brygad i podwykonawców
  • zatwierdzanie przerobów
  • zarządzanie materiałami i sprzętem w procesie budowy
  • współpracę z dostawcami materiałów budowlanych

Firma oferuje:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • pełną wyzwań pracę i możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę pracy

Miejsce podjęcia pracy

Łódź

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę, samozatrudnienie, kontrakt, zlecenie / umowa o dzieło

Wyjazdy

praca stacjonarna